PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644}

Czysta gra

Fair Game
5,6 4 501
ocen
5,6 10 1 4501
5,7 3
oceny krytyków
Czysta gra
powrót do forum filmu Czysta gra

W nowym bajerze FW, którym jest "powiązane filmy" zauważyłem film "Cobra" z Sylvkiem. Powiedzcie mi w jaki sposób jest on powiązany i czy opłaca się oglądać "Czystą Grę". "Cobra" to dla mnie klasyk i film, do którego wracam bardzo chętnie, a nie wydaje mi się, żeby "Czysta Gra" dorównywała tej produkcji.

ocenił(a) film na 10
pachomir

w żaden sposób nie są związane, jakis idiota to dodał a jeszcze wiekszy zatwierdził.
czysta gra to normalny film akcji gdzie jest ładna lala i jej bohater, film został nakręcony po to zeby przedstawić wdzięki Cindy Crawford, która jest BOGINIĄ!!!!! i dla niej warto zobaczyć ten film,

ocenił(a) film na 5
BlackShit

Scenariusze są niby na podstawie tej samej powieści, co sie nomen omen Fair Game nazywa, ale gdzie ten film do Cobry...

BlackShit

Są na podstawie tej samej powieści, dlatego są powiązane.

ocenił(a) film na 8
pachomir

Dla mnie oba filmy są ciekawe i interesujące.

ocenił(a) film na 9
pachomir

podobieństwa są i to duże - jest boIek from poIicja i jego IaIa tzw świadek koronny = ścigają ich bezwzgIędni gringo,,,no i jak to w fiImach akcji bywa boIek zaIicza IoIę bo IoIa pod wpIywem napięcia, szybkich samochodów i Iatających wszem i wobec naboi robi się mokra,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,daw fiImy,,,niby o tym samym, a zupeInie o czymś innym,,,,,,,,,,,oba są świetne i zupeInie innaczej zreaIizowane,,,,,,moc

ocenił(a) film na 9
lsd909

a przede wszystkim oba są tak naciągane, że aż zaje,,,,,,,,,,,,,,,

ocenił(a) film na 6
pachomir

Co to znaczy klasyk coś jak heros 2 albo 3 wracają wspomnienia z dzieciństwa. :) W sumie oba filmy są mocno naciągane.

Stała na balkonie i wybuch jej nie zabiła lol.

ocenił(a) film na 6
pachomir

Albo Drgon Ball też klasyk i też bajeczka. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones