PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874138}

Drogi Evanie Hansenie

Dear Evan Hansen
6,4 1 488
ocen
6,4 10 1 1488
4,7 3
oceny krytyków
Drogi Evanie Hansenie
powrót do forum filmu Drogi Evanie Hansenie

Premiera już w przyszłym tygodniu, a wciąż nie widać żadnych zapowiedzi w Polsce. Da to się obejrzeć w jakimś kinie?

ocenił(a) film na 9
kredzion

polską premierę przełożono (zdaniem filmwebu) na 26 listopada, aczkolwiek nie ma żadnych polskich materiałów promocyjnych, więc obawiam się, że w naszych kinach się w ogóle nie pojawi :(

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Zwiastun polski jest więc pewnie premiera w kinach będzie. Trochę dziwne, że tak nagle zmienili datę i nie było żadnych newsów o tym. Zresztą nawet teraz wszedzie są daty raz wrześniowa raz listopadowa. Co najgorsze jak się wpisze w google tytuł to wyświetla datę wrześniową

ocenił(a) film na 9
MistrzSeller

a faktycznie, punkt dla Ciebie, polski zwiastun przeoczyłem. Teraz jak już go obczaiłem to w opisie ma datę 26 listopada, oby dociągnął do niej, zamiast podzielić los In The Heights, które miało być w kinach a nie było. Ale fakt, warto byłoby więcej mówić o tym filmie w ogóle i też, że zmieniono datę premiery, a nie tak po cichaczu

ocenił(a) film na 9
krzychu1323

Ogólnie to chyba informacja o zmienie premiery była chyba wprowadzona tylko w opisie zwiastunu na YT, bo jak pierwszy raz oglądałem ów zwiastun to tylko tam była ta data, a wszędzie ta wrześniowa. Nawet na filmweb zmieniono niedawno dopiero.

ocenił(a) film na 9
MistrzSeller

no średnio bardzo idzie promowanie tego filmu, ale jeszcze mają trochę czasu, obyśmy w listopadzie mogli powędrować do kin :)

ocenił(a) film na 7
krzychu1323

No i nie pójdziemy do kina. Film nie zostanie wyświetlony w polskich w kinach.

ocenił(a) film na 9
MrsSalvatore

już oficjalnie? :O

ocenił(a) film na 7
krzychu1323

Data premiery z filmweba zniknęła. Na stronie dystrybutora zniknęła informacja. Na blogu Spór w kinie jest już nawet artykuł, że film wypadł z polskiej oferty.

ocenił(a) film na 9
MrsSalvatore

i kolejny musical po In The Heights, którego nie zobaczymy, ogromna szkoda :( co prawda już obejrzałem, bo czułem, że tak to się skończy, ale miałem nadzieję na drugi seans w kinie..

ocenił(a) film na 9
MrsSalvatore

Fajnie, że Filmweb usunął informacje, ale nie zrobił o tym newsa i ludzie którzy czekali nie wiedzieli o tym

MrsSalvatore

A wiadomo kto jest dystrybutorem?

ocenił(a) film na 7
OldShaterhan

United International Pictures (UIP)

MrsSalvatore

Dzięki....Kurczę, może jakimś cudem wróci do oferty? Jakieś maile do nich..? Szansa nikła, ale Polska jest bardzo poszkodowana...

ocenił(a) film na 7
OldShaterhan

Ja pisałam do nich do września jak z oferty zniknął DEH, ale niestety nikt mi nie odpowiedział. :(

MrsSalvatore

Też napisałem, chcę się łudzić...

MrsSalvatore

Może jest nadzieja... Przejrzyj bazę filmów Heliosa....

kredzion

Film już można znaleźć w sieci z polskimi napisami, ale wiadomo że dla kogoś kto lubi musicale, to nie będzie jak w kinie.

ocenił(a) film na 7
Taio

Dzięki za info! :)

kredzion

Jakbyś był zainteresowany, to zaakceptuj zaproszenie to na pv dam link.

ocenił(a) film na 7
Taio

zaakceptowałem i poproszę o link :)

kredzion

Zapomniałem, że Filmweb się zmienił i usunął centrum wiadomości czyli nie można wysyłać prywatnych wiadomości, przynajmniej u mnie tak jest :/.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones