Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

wypucowane zdjęcie jej tu dali! Och gdyby faktycznie tak wyglądała... Niestety brzydka jest i
to jest fakt, chociaż aktorka z niej dobra.

impaler1

nie jest brzydka, ale mogliby dać jakieś normalne foto.

impaler1

ja uważam że jest prześliczna, chodź to zdjęcie rzeczywiście jest kiepskie ...

impaler1

ma w sobie to coś co pociąga i to bardzo !

Robertul

Jak to się mówi? Kwestia gustu.

impaler1

Nie jest brzydka, ale swoje lata juz ma. A zdjęcie prof tak jak piszesz strasznie wypucowane co odejmuje jej chyba z 20 lat :o

impaler1

Nie jest brzydka. Ale ma bardzo, bardzo niefajny profil - jakby się zderzyła ze ścianą ;]

Tigercub

O proszę, a mnie się to w niej najbardziej podoba. Ma wyjątkowo malutki nosek. Uwielbiam różnorodność ludzkich gustów... :P

impaler1

według mnie jest i była śliczna : ) zdecydowanie ma coś w sobie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
olejoo

ale ona na pewno nie chciałaby Ciebie posunąć.

mashlana

dlaczego tak twierdzisz?

olejoo

zupełnie bez powodu :P

mashlana

lesbijskich sklonnosci tez nie ma, wiec obejdziesz sie smakiem.

mee_how333

Nie byłabym taka pewna. :D

impaler1

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

impaler1

A ja właśnie sądzę, że jest piękną kobietą o wyrafinowanej urodzie. Ewidentny typ rudzielca - rude włosy, jasna karnacja obsypana w większości piegami. Może nie jest to typowa piękność, ale jak na swój wiek myślę, że się trzyma, a ta uroda dodaje jej charakteru :) A aktorką jest pierwszoligową, uwielbiam ją niemal w każdej kreacji.

wake_the_dead

Amen :)

impaler1

Dobra aktorka, piękna kobieta. Nie "piękna" w wypaczonym znaczeniu tego słowa, które obejmuje wybotoksowaną twarz i inne cielesne operacje (choć głowy nie dam, że żadnej nie miała, po prostu tego nie widzę i dobrze) jak np. nie umiejąca zaakceptować upływu czasu Madonna, lecz urodziwa w sensie ładnego starzenia się. Rzeczywiście ma "to coś", miło się na nią patrzy. I w życiu nie dałabym jej ponad pięćdziesięciu lat, najwyżej 44-45 !

impaler1

nie powinni jej filmować z profilu... bleeee!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones