Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Jestem obrzydzony....ona jest straszna a w freedomland....ćpunka do niej pasuje jak igła do krawcowej!!!! co za baba...obrazu wkurza porzadnego czlowieka!! a w Forgotten. schrzaniła cały film!!!!

ricko_one1

Co Ty debilu za farmazony wypisujesz?! Jak chcesz sobie popatrzeć na kogoś w Twoim zblazowanym guście..., to polecam "Słoneczny Patrol", tam na pewno znajdziesz coś dla siebie (same Dody).
Swoją drogą, jaką trzeba mieć percepcję myślową, żeby Julianne Moore uważać za brzydką kobietę... Jesteś żałosny.


Corderosa

Pięknie napisane, Julianne Moore ma orginalną urode (ale piękną) która nie wszystkim pasuje. Ale to ich problem:)

davis_6

Mnie zawsze się podobała (bardzo elegancka i wyniosła z wyglądu).

ricko_one1

Nie jest to moim zdaniem żadna wyjątkowa piękność ale nazwanie jej brzydką to gruba przesada. Przynajmniej ma naturalną i orginalną urodę w przeciwieństwie do większości manekinów jakie hollywood produkuje teraz.

ricko_one1

matko, nigdy bym nie powiedziała że Ona jest brzydka...wręcz przeciwnie jak dla mnie jest to jedna z najpiękniejszych aktorek...zastanawiam się czy nawet nie najpiękniejsza...a w 'Godzinach' to już w ogóle była cudowna [ i jeśli chodzi o grę aktorską i o wygląd]
eh jasna cera, piegi, ruda...no boska po prostu ;)

a Twój post jest tak prostacki że żal tyłek ściska ;) rozumiem że możesz uważać Ją za brzydką-kjażdy ma własny gust, ale ujęcie tego w takich słowach...cóż świadczy tylko o Tobie...jak dla mnie żenua

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones