Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 402 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Julianne Moore już od jakiegoś czasu jest dla mnie gwarancją złego filmu. Czy to złe sequele dobrych filmów ("Jurassic Park 2", "Hannibal") czy jakieś artystyczne nudziarstwa ("Miasto ślepców"), czy niemrawe filmidła klasy C "Życie, którego nie było", "Next"). Nawet tak przez wszystkich chwalone "Ludzkie dzieci" w ogóle mi nie podeszły. No powaznie, patrzę tu po jej filmografii i widzę, że widziałem z nią dziesięć filmów, z czego dziewięć (czyli wszystkie prócz "Ściganego") w ogóle mi się nie podobało. A i najnowszy film z jej udziałem, "Siódmy syn", zbiera od recenzentów tęgie baty.

I przez to chyba nie przepadam za tą aktorką. Zawsze jak ją widze w filmie, automatycznie przychodzi mi na myśl "Oj, to będzie gniot". Co muszę obejrzeć, żeby zmienić zdanie i żeby Moore zaczęła mi się jakoś lepiej kojarzyć?

al_jarid

Come on, a Lebowski? His Dudeness, el Duderino?

T3sia

No tak, od dawna miałem to obejrzeć i ciągle nie znajduję czasu. Trza się będzie wreszcie za to wziąć...

al_jarid

oczywiscie ze grala w dobrych filmach, nawet jak filmy byly srednie to jej aktorstwo wybitne, ale z dobrych filmow to: single man, wszystko w porzadku, godziny, big lebowski, kroniki portowe, boogie nights czy uwiklani, polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones