Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 576 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore
Sparow5

Ale po co? Każda jest inna, dwa wielkie talenty. Wiadomo, że akurat na tej stronie znajdą się fani Julianne, więc ta "bitwa" jest bez sensu.

Matheleine

Chyba kurna nie. Zwykle odpisuje kulturalnie ale sa gusta i gusciki. Widze ze pani należy do tej drugiej grupy. O ile Nicole Kidman ma talent, o tyle Julianne Moore nie przedstawia sobą żadnej charyzmy. Jak mozna lubic tego beznadziejnego hollywoodzkiego kmiota? Jestem facetem wiec mam wieksze prawo mowic czy kobieta jest ladna czy nie. Moze jeszcze porównajcie ja z Audrey Hepburn? Nie ta liga... Aktorka wyglada jak wyciagnieta z M jak miłość...

AndcRew

Przesadza Pan trochę. Ale z jednym się zgodzę: są gusta i guściki, więc nadal twierdzę, że "bitwa" i takie argumenty są bez sensu.

Sparow5

Moore: wspaniała wspaniała wspaniała;)

Sparow5

MOORE

zonana

Obydwie są strasznymi sraczkami ciekawe w którym zamku straszą...

Zyga152

a ty w którym bo poszukuje dobrego zamku strachu

Sparow5

Moore. Jest wspaniała, zjawiskowa, piękna.

kriswolf

Julianne Moore! NAJLEPSZA

Sparow5

Tego typu tematu są po prostu żenujące, bo żenujące jest redukowanie człowieka do wyglądu. Jasne, że ciało jest narzędziem pracy aktorki, jednak żadna z tych, które oglądamy na wielkim ekranie (nie mylić z sezonowymi gwiazdkami) nie zrobiła jeszcze kariery (nie mylić z popularnością) tylko i wyłącznie "ładną buzią" czy świetną figurą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones