Julianne Moore

Julie Anne Smith

8,1
62 581 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julianne Moore

Moore udowadnia, że nawet nie będąc wielką pięknością, można być wspaniałą aktorką. Jej role to w większości perełki, a brak choćby jednego Oscara (jednego przegrała z nieporówywalnie słabszą aktorką Zeta-Jones), to kolejna pomyłka Akademii.

Thommy

Z całym szacunkiem dla Nicole Kidman i jej roli w "Godzinach", którą uwielbiam, Julianne Moore powinna była wygrac w 2003 roku w kategorii 'najlepsza aktorka' (za "Daleko od nieba"). Laura Brown była o wiele łatwiejszą rolą. Z kolei Catherine Zeta-Jones wygrała nagrodę zasłużenie. Rzeczywiście, nie jest TAK dobrą aktorką, ale do musicali zdecydowanie się nadaje.

Howler

Ja bym polemizował, czy rola Brown w "Godzinach" była łatwiejsza od tej z "Daleko od nieba". Obie były dość skomplikowane do zagrania, bo przecież obie te bohaterki przeżywały pewne wewnętrzne rozterki, które Moore znakomicie zagrała. Dlatego aby jedną z tych ról wybrać, stanąłbym przed nie lada dylematem. Akademia wybrała najgorszą alternatywę - nie nagrodziła żadnej z obu tych wybitnych ról. A co do Zety-Jones - O.K., podobał mi się jej sexy image, jaki stworzyła w "Chicago", ale jeśli obejrzysz Lizę Minelli w "Kabarecie" to zobaczysz, że jednak Catherine nie pokazała niczego wielkiego. Za to się nieźle prezentowała - to jednak inna sprawa.
Pozdro.

Thommy

Ja uważam, że nie jest najgorsza :) jest ok, tylko szkoda, że w Hannibalu nie chciała odwzajemnić pocałunku xD :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones